Başkanın Mesajı

 

1994 yılından bu yana 13 yaş grubundan başlayarak 7 değişik yaş grubunda müsabakalara katılan çocuklara ve gençlere sporu sevdirmeyi, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmayı amaç edinen bir spor kulübüdür Batıkent Kültür Spor.

Kulübümüzün sportif başarısı kadar önemsediği temel hedefi rekabete değil takım ruhuna, şiddete ve nefrete değil yardımlaşma duygularına inanan bireyler yetişmesine katkı sunmaktır.

Bu doğrultuda çalışmalarını özveriyle sürdüren kulübümüz, semtimiz sınırlarında birçok noktada deneyimli antrenörler eşliğinde, futbola meraklı onlarca çocuğun katılımıyla futbol akademisi çalışmalarını düzenli şekilde yürütmektedir. Futbola meraklı minikleri geleceğe hazırlamaktadır.

Özverili çabalar sonucunda sportif başarı bakımından Ankara’da ve semtimizde iz bırakan Batıkent Kültür Spor; aynı zamanda düzenlediği Siteler Arası Turnuvalar, oyunculara yönelik tiyatro gösterimleri, derslere yardımcı kurslar ve çeşitli sosyal aktiviteler yapılmaktadır. Bu etkinlikler sayesinde dayanışma, dostluk duyguları gelişirken, bireysel gelişimlerini bilimsel metodlara uygun yaşamış olmaktadırlar.

Ayrıca kulübümüz Batıkent halkıyla tüm bu anlatılanlar ile bütünleşmeye gayret göstermektedir.

Tüm Batıkent Halkına saygı, sevgi ve spor dolu günler dilerim.