Batıkent Kültür Spor’dan Başkan’a Ziyaret

Batıkent Kültür Spor Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Çelebi, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Çınar ve mahalle muhtarları da katıldı.

YENİMAHALLE GAZETESİ ( Haber Merkezi) – Batıkent Kültür Spor Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Çelebi, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Çınar ve mahalle muhtarları da katıldı.

BAŞKAN’A FORMA HEDİYE Siteler arası yapılan futbol turnuvasında, kendilerine verdiği destek ve yardımlar için teşekkür eden heyet, Yaşar’a forma hediye etti. Çelebi, “Sayın başkanımız bizlere olan desteğini esirgemeyip, tüm eksiklerimizi gidermiştir. Bizler de kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yaşar, “Amatör takımlara ve sporculara imkânlarımız dâhilinde destek olmaya çalışıyoruz. İhtiyaçlarını karşılıyor, sorunları gidermeye çalışıyoruz” dedi.

SPORA VE SPORCUYA DESTEĞE DEVAM Yenimahalle aşığı olarak, vatandaşa spor tesisi kazandırmak için büyük çaba sarf ettiklerinin ifade eden Yaşar, “Baştan aşağı yenilediğimiz Hacı Sabancı Yüzme Havuzu’nun talebi karşılamakta zorlanması nedeniyle Turgut Özal Mahallesi’nde ikinci bir havuzun inşaatına başladık. 5 bin metrekare alana sahip yeni havuzu yılsonunda hizmete açıyoruz. Batıkent’te yapımına başlanan spor salonu da bu yıl içinde bitirilerek hizmete açılacak” dedi. Yaşar, spora, sporcuya destek ve yatırımlarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

İlk yorum senden gelsin!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir